BIPA (IPA Belgian) Rodbrau

Особливий сорт пива готується за допомогою «верхового» бродіння з світлих солодів і кращих сортів хмелю. Завдяки букету солодов в післясмаку присутній липовий мед і сушений абрикос. Особливі сорти хмелю надають багатий аромат і приємну гіркоту. Тип Бельгійська IPA.

0.3 L - 45грн

0.5 L - 69грн


Eldorado (APA) Rodbrau

Світле пиво. Зварено за типом Американського Еля Атлантик. Відмінною особливістю пива є використання в пиві 6 сортів американського хмелю. Завдяки цьому пиво має тонкий елегантний смак з фруктовою солодкістю, гармонійно переходячи в тривалий післясмак. Тип – APA.

0.3 L - 45грн

0.5 L - 69грн


Ale Ra (Rye Beer) Rodbrau

Світле житнє нефільтроване пиво. Зварено за рецептурою Американського класичного житнього Еля. У пиві використовується житній солод і три типи хмелю. У смаку відчувається фруктова солодкість з невеликою хмільною гіркотою в післясмаку. Тип-житнє.

0.3 L - 45грн

0.5 L - 69грн


Autor’s tap: Bridge (Golden Ale British)

Охмелене гірке пиво, відноситься до класу БІТТЕРИ, подається більш холодним. Добре втамовує спрагу, нерідко називають річним елем. Виражається хмельовим профілем. В ароматі відчуваються земляні тони, цитрус, фрукти. Солодовий профіль виражений слабо, карамельних нюансів немає. У букеті бісквітні, хлібні тони, головна характеристика – хмелева гіркота, фініш сухий.

0.3 L - 45грн

0.5 L - 69грн